Start Marki NORTON Clipper
NORTON Clipper

NORTON Clipper

 

Od wielu lat produkty NORTON Clipper są dobrze znane w przemyśle i budownictwie przyczyniając się do wzmocnienia pozycji NORTON jako lidera w technologii diamentowej. Perfekcja to nasze motto a nasi inżynierowie to profesjonaliści chętni do projektowania urządzeń najwyższej jakości, stabilnych i bezpiecznych.

Marka NORTON Clipper obejmuje szeroki asortyment maszyn stosowanych w przemyśle budowlanym, w tym przecinarek stolikowych i jezdnych, przecinarek do płytek, zacieraczek, urządzeń szlifujących i wiertnic. NORTON Clipper to również pełna oferta produktów diamentowych, w tym laserowo spawanych tarcz, wierteł koronowych i frezów. To NORTON zrewolucjonizował rynek tarcz diamentowych poprzez rozwój procesu laserowego spawania segmentów do dysku tarczy. Dzięki temu, po raz pierwszy, produkty diamentowe mogły być używane do cięcia na sucho różnych materiałów budowlanych, przy zachowaniu wyjątkowej szybkości i żywotności w porównaniu do konwencjonalnych tarcz ściernych. Produkty mogły być także bezpiecznie użyte na szlifierkach kątowych i przecinarkach z silnikami spalinowymi.

Stale rozwijamy swoje produkty diamentowe sprawiając, że produkty NORTON dają najlepsze efekty: tną szybciej i mają dłuższą żywotność niż produkty konkurencyjne; przy niższych kosztach a zwiększonym bezpieczeństwie. Każdego roku NORTON inwestuje znaczne środki w badania i rozwój, aby podnosić jakość i wydajność narzędzi diamentowych.
 

Takie działania tworzą przełomowe technologie:


Użytkownicy narzędzi diamentowych i ściernych powinni być świadomi, że produkty te obracają się z bardzo dużą prędkością dla ich sprawnego działania. Trzeba, wiec uważać, aby nie przeciążyć tych narzędzi. Ryzyko awarii produktu zwiększa się wraz z niską jakością produktów, które nie są zaprojektowane i wytwarzane zgodnie z odpowiednimi standardami i regulacjami. NORTON potwierdza, że wszystkie produkty spójne są ze standardami bezpieczeństwa wyznaczonymi przez Dyrektywy Europejskie oraz organizację oSa; zapewniając użytkownikowi maksymalne bezpieczeństwo przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej efektywności produktów stosowanych nawet w niezwykle trudnych warunkach pracy.