Start Marki NORTON
NORTON

 

Norton, wiodąca marka na światowym rynku materiałów ściernych oferuje pełny asortyment wysokiej jakości produktów, zaprojektowanych w celu zastosowania we wszystkich możliwych operacjach wymagających użycia materiałów ściernych i we wszelkich gałęziach przemysłu.

Jako lider pod względem rozwiązań technologicznych, Norton znajduje się na czele producentów przemysłowych, oferujących najnowocześniejsze rozwiązania będące źródłem wartości dodanej. Każdego roku, Norton inwestuje w rozwój działu R&D w celu promowania innowacyjnych pomysłów zmierzających do zrewolucjonizowania rynku materiałów ściernych. To zamiłowanie do innowacji sprawia, iż firma zaskakuje rynek coraz nowszymi produktami, zapewniającymi klientom korzyści wynikające z faktu usprawnienia procesów produkcji


Jakie elementy wpływają na powyższe wartości?

Rezultat: Doskonałe Narzędzia Ścierne

Inwestowanie w dział Badań i Rozwoju, stymulowanie nowych rozwiązań i skrócenie procedury od zastosowania nowych technologii do wprowadzenia nowych produktów na rynek to elementy stanowiące kluczowe składniki sukcesu marki Norton. Elementy te stanowią jedne z najwyższych priorytetów biznesowych. Innowacyjne podejście jest również wdrażane w działalność gospodarczą firmy, a objawia się ono w ciągłym udoskonalaniu procesów i usług, tworzeniu, ewaluacji i wykorzystywaniu nowych rozwiązań w celu doskonalenia relacji z klientami. Innowacyjne produkty ścierne marki Norton zapewniają wyjątkową wydajność i wszechstronność, co pomaga firmie w utrzymaniu pozycji lidera wśród producentów materiałów i narzędzi ściernych.

Marka Norton to kombinacja dziesięcioleci doświadczenia i innowacyjnych technologii oferująca najbardziej odpowiednie rozwiązania dla najczęstszych aplikacji na wielu różnorodnych rynkach. Norton analizuje rynki i skupia się na na rynkach kluczowych aby zapewnić kontynuację rozwoju innowacyjnych rozwiązań, które poprawiają wyniki i wydajność.

Produkty Norton są projektowane i wytwarzane według najwyższych standardów jakościowych w celu zagwarantowania ich użytkownikom bezpieczeństwa i komfortu. Norton spełnia wszelkie światowe wymogi standardów jakościowych i bezpieczeństwa. Grupa Saint-Gobain HPM Polska Sp. z o.o. jest aktywnym członkiem FEPA i oSa. Jesteśmy również posiadaczami certyfikatów ISO9001, HSAS18001 oraz świadectw EN12413/EN13743/EN 13236.